• Systemy alarmowe

  Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN gwarantują zwiększony poziom ochrony obiektów.

  więcej
  E
 • Telewizja obserwacyjna

  Telewizja obserwacyjna CCTV zwiększa poziom ochrony obiektów oraz poczucie bezpieczeństwa użytkowników.

  więcej
  E
 • Wideodomofony

  Zainstalowanie wideodomofonu poprzez umożliwienie identyfikacji osób zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowników.

  więcej
  E
 • Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu, to zwiększone bezpieczeństwo, idedentyfikacja pracowników i kontrola czasu pracy.

  więcej
  E
 • Instalacje elektryczne

    Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i firmach.

  więcej
  E

Instalacje alarmowe Łódź

Potrzeba zabezpieczenia swojej firmy czy posesji przed potencjalnym włamaniem jest zrozumiała. Należy mieć świadomość ryzyka związanego z działalnością przestępców zagrażających nie tych naszemu mieniu, ale i temu co najważniejsze – bezpieczeństwu rodziny. Dlatego proponujemy Państwu skuteczne rozwiązania minimalizujące to realne zagrożenie – od projektu do instalacji i konserwacji nowoczesnych systemów alarmowych.

Dysponujemy doświadczoną ekipą specjalistów, dla których montaż systemów elektronicznych i instalacji elektrycznych jest nie tylko pracą, ale także pasją. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami certyfikowanych urządzeń alarmowych i wszelkich akcesoriów niezbędnych przy ich instalacji. Będąc na bieżąco z najnowszymi trendami w branży możemy zapewnić, że nasze alarmy to wyłącznie najwyższej jakości produkty, wyróżniające się nie tylko wysoką skutecznością, trwałością i łatwością obsługi, ale także nowoczesnym i estetycznym wzornictwem. Proponowane przez nas urządzenia dobieramy w ten sposób, by wizualnie pasowały do wnętrz, w których będą montowane.

Warto zaznaczyć, że według rozmaitych badań samo istnienie alarmów zapewnia prewencję przed potencjalnym włamaniem. Większość złodziei zwraca uwagę na obecność systemów alarmowych, traktując je jako znaczne utrudnienie swojej nielegalnej działalności. Analogicznie świadomość braku zabezpieczeń ośmiela rabusiów do podejmowania prób kradzieży. Dlatego instalacji alarmów na terenie obiektu nie trzeba ukrywać – wręcz przeciwnie – urządzenia powinny być dobrze widoczne.

Jeśli posiadają już Państwo w swojej firmie system alarmowy, z którego jednak nie są Państwo zadowoleni lub który zawiódł w sytuacji zagrożenia, to również zachęcamy do kontaktu z naszą ekipą. Zapewniamy kompleksowy audyt wszelkich zabezpieczeń tego typu oraz dobór optymalnych rozwiązań charakteryzujących się najwyższą skutecznością. Od lat zajmujemy się doradztwem technicznym, rozwiązując tym samym wszelkie wątpliwości naszych klientów.