• Systemy alarmowe

  Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN gwarantują zwiększony poziom ochrony obiektów.

  więcej
  E
 • Telewizja obserwacyjna

  Telewizja obserwacyjna CCTV zwiększa poziom ochrony obiektów oraz poczucie bezpieczeństwa użytkowników.

  więcej
  E
 • Wideodomofony

  Zainstalowanie wideodomofonu poprzez umożliwienie identyfikacji osób zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowników.

  więcej
  E
 • Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu, to zwiększone bezpieczeństwo, idedentyfikacja pracowników i kontrola czasu pracy.

  więcej
  E
 • Instalacje elektryczne

    Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i firmach.

  więcej
  E

Telewizja obserwacyjna

Zainstalowanie systemu telewizji obserwacyjnej CCTV w znaczny sposób zwiększa poziom ochrony obiektów, osób i mienia na danym obszarze. Korzystając z podzespołów takich firm jak: Bosch, Siemens, Samsung, Sanyo, Aper, Optiva mamy gwarancje niezawodności i jakości obrazu. Nasze atuty to profesjonalizm, doskonała jakość wykonania oraz terminowość.


Telewizja obserwacyjna (CCTV) – informacje ogólne 


Projektujemy i wykonujemy systemy telewizji obserwacyjnej zarówno proste dla klientów indywidualnych, jak i bardziej złożone przeznaczone do biur, obiektów handlowych, produkcyjnych i obiektów o specjalnym przeznaczeniu.
Stosujemy najwyższej jakości sprzęt gwarantujący niezawodność i wysoką jakość obrazu.
Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie i dostosowany zarówno do infrastruktury obiektu jak i możliwości finansowych klienta.
Nasi pracownicy posiadają koncesje MSWiA oraz niezbędną wiedzę potwierdzoną certyfikatami.

Zapewniamy doradztwo techniczne, profesjonalne wykonanie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 


Telewizja obserwacyjna (CCTV) – informacje podstawowe 

ÜberwachungskamerasZarówno w domach jednorodzinnych jak i w firmach coraz częściej bardzo ważna staje się obserwacja i rejestracja zdarzeń, które następnie można odtworzyć według określonego kryterium oraz przesłać poprzez sieć.

W skład najprostszego układu muszą wchodzić trzy podstawowe elementy:

  • Kamery wraz z obiektywami.
  • Rejestrator.
  • Monitor.

Pierwsza grupa obejmuje kamery telewizyjne wyposażone w obiektywy z automatyczną przysłoną, za pomocą których można prowadzić obserwacje zarówno wewnątrz pomieszczeń przy dobrze naświetlonej scenie, jak i na zewnątrz przy słabym oświetleniu, a nawet w nocy.

Druga grupa obejmuje rejestratory, od standardowych z zapisem WD1, obsługujących kamery analogowe i jeden dysk twardy, do profesjonalnych typu pentaplex obsługujących kamery full HD, IP i kamery obrotowe, pracujące w sieci Ethernet i sieci IP, oraz wyposażone w znak wodny i możliwość podłączenia macierzy RAID.  

Trzecia grupa obejmuje obecnie monitory LCD zarówno te dedykowane do systemów CCTV jak i popularne monitory komputerowe.

Obecnie coraz częściej stosuje się kamery obrotowe i megapikselowe kamery IP o wysokiej czułości. Przy pomocy bezprzewodowych nadajników obrazu można przesyłać sygnał wizji z miejsc, gdzie nie ma możliwości prowadzenia instalacji przewodowej, co daje prawie nieograniczone możliwości obserwacji.