• Systemy alarmowe

  Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN gwarantują zwiększony poziom ochrony obiektów.

  więcej
  E
 • Telewizja obserwacyjna

  Telewizja obserwacyjna CCTV zwiększa poziom ochrony obiektów oraz poczucie bezpieczeństwa użytkowników.

  więcej
  E
 • Wideodomofony

  Zainstalowanie wideodomofonu poprzez umożliwienie identyfikacji osób zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowników.

  więcej
  E
 • Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu, to zwiększone bezpieczeństwo, idedentyfikacja pracowników i kontrola czasu pracy.

  więcej
  E
 • Instalacje elektryczne

    Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i firmach.

  więcej
  E

Systemy alarmowe

Access - Alarm zones ASystemy alarmowe czołowych światowych producentów. Zainstalowanie SSWiN – Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu gwarantuje zwiększony poziom bezpieczeństwa obiektu, a zastosowanie podzespołów takich firm jak: Bosch, Siemens, Optex, Texacom, Satel, DSC daje gwarancje niezawodnej ochrony. Nasze atuty to profesjonalizm, doskonała jakość wykonania i terminowość.


Systemy alarmowe (SSWiN) – informacje ogólne 


Projektujemy i wykonujemy systemy alarmowe zarówno proste i wygodne w obsłudze dla klientów indywidualnych , jak i bardziej złożone przeznaczone do biur, obiektów handlowych, produkcyjnych i obiektów o specjalnym przeznaczeniu.
Stosujemy najwyższej jakości niezawodny sprzęt gwarantujący niezawodność ochrony, na który udzielamy trzyletniej gwarancji.
Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie i dostosowany zarówno do infrastruktury obiektu jak i możliwości finansowych klienta.
Nasi pracownicy posiadają koncesje MSWiA oraz niezbędną wiedzę potwierdzoną certyfikatami.

Zapewniamy doradztwo techniczne, profesjonalne wykonanie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 


Systemy alarmowe (SSWiN) – informacje podstawowe 

czujkaSystemy alarmowe zarówno w wersji przewodowej jak i bezprzewodowej mają za zadanie ochronę obiektów przed przedostaniem się osób niepowołanych w obszar stref chronionych, a w przypadku ich wykrycia realizować zaprogramowany algorytm odstraszania i powiadamiania. Współczesne systemy alarmowe wyposażone są w szereg czujników, począwszy od czujników magnetycznych reagujących na otwarcie okien i drzwi, poprzez najbardziej popularne czujniki ruchu oparte na detekcji podczerwieni czy analizie mikrofalowej lub ultradźwiękowej, a skończywszy na czujnikach wstrząsowych, stłuczeniowych, zewnętrznych barierach podczerwieni i mikrofalowych oraz sensorach ziemnych.
Sygnały z w/w czujników są analizowane przez centralę alarmową zaprogramowaną indywidualnie do potrzeb klienta, a efektem jest np. uruchomienie sygnalizacji optyczno- akustycznej, opuszczenie rolet, powiadomienie właściciela lub stacji monitorującej za pomocą nadajnika GSM.
Do obsługi i konfiguracji służą klawiatury diodowe LED wypierane obecnie przez bardziej wszechstronne klawiatury z wyświetlaczem LCD oraz ekranem dotykowym.Security Systems