• Systemy alarmowe

  Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN gwarantują zwiększony poziom ochrony obiektów.

  więcej
  E
 • Telewizja obserwacyjna

  Telewizja obserwacyjna CCTV zwiększa poziom ochrony obiektów oraz poczucie bezpieczeństwa użytkowników.

  więcej
  E
 • Wideodomofony

  Zainstalowanie wideodomofonu poprzez umożliwienie identyfikacji osób zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowników.

  więcej
  E
 • Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu, to zwiększone bezpieczeństwo, idedentyfikacja pracowników i kontrola czasu pracy.

  więcej
  E
 • Instalacje elektryczne

    Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i firmach.

  więcej
  E
Montaż kamer Łódź

Montaż kamer Łódź

Montaż kamer to obecnie bardzo powszechne rozwiązanie stosowane przed przedsiębiorców chcących mieć lepszą kontrolę na tym co dzieje się na terenie ich przedsiębiorstw. Oferujemy szeroki wybór kamer CCTV wraz z ich profesjonalną instalacją. Oferowane przez nas kamery wyróżniają się długą żywotnością i wysoką bezawaryjnością, a obraz z nich otrzymywany jest wyraźny oraz posiada odpowiednią rozdzielczość. O ile specyfika zastosowania kamer monitoringu wymusza ograniczenia jakości nagrywanego obrazu, to musi być to obraz na tyle czytelny, by bez większego problemu dało się zidentyfikować nagrywane osoby, pojazdy czy przedmioty. Nie warto inwestować w nieprofesjonalny monitoring z nieprawidłowo rozmieszczonymi i ustawionymi kamerami ani niewydolnym i zbyt niewyraźnym zapisem obrazu.

Nagrania z kamer mogą być nieocenionym dowodem przy ustalaniu okoliczności włamania, pozwalają sprawdzić czy na terenie firmy przebywały nieuprawnione do tego osoby, a także zapewniają  kontrolę nad własnymi pracownikami. Często sama obecność kamer i ostrzeżenia o monitorowaniu obiektu działają zniechęcająco na zamiary potencjalnych rabusiów. Dlatego profesjonalny monitoring to zdecydowana poprawa bezpieczeństwa i wygoda. Zakładamy kamery na terenie prywatnych posesji, w firmach, sklepach, szkołach czy obiektach przemysłowych. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć dowolny obiekt. Monitoring – jako uzupełnienie profesjonalnego systemu alarmowego – realnie zwiększa bezpieczeństwo ludzi i mienia.

Wieloletnia obecność na rynku i solidne przykładanie się do powierzonych nam zleceń zaowocowały zaufaniem, jakim obdarzają nas klienci. Jeśli nasza oferta przekonała również Państwa, to zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz bezpłatnych konsultacji. Działamy głównie na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości.